Gabinet Psychoterapii Gestalt
mgr Dagmara Mołczan
 

Jestem psychologiem oraz certyfikowaną psychoterpeutką Gestalt. Certyfikat IIPG i PTPG. Członkiem Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Gestalt, oraz Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Humanistyczno-Egzystencjalnej. W 2016 roku założyłam Centrum Psychoterapii i Rozwoju CENTIRO, by wraz z innymi specjalistami pełniej pomagać innym - www.centiro-terapie.pl

Studia psychologiczne ukończyłam na Wydziale Psychologii Uniwersytetu Śląskiego.         Umiejętności psychoterapeutyczne zdobywałam w Szkole Psychoterapeutów i Trenerów Grupowych w Instytucie Integralnej Psychoterapii Gestalt    w Krakowie. (4-letnie szkolenie akredytowane przez European Association for Gestalt Therapy). Podczas szkolenia pracowałam nad własnym warsztatem zawodowym oraz rozwojem osobistym.

 

Doświadczenie zawodowe zdobywałam min. w Klinice   Psychiatrii i Psychoterapii Górnośląskiego Centrum Medycznego w Katowicach-Ochojcu; w Instytucie Rozwoju Osobowości „SELF”, gdzie zajmowałam się tarapią EEG-biofeedback oraz w  Środowiskowym Domu Samopomocy w Świętochłowicach. Obecnie pracuję w Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Piekarach Śl. oraz współpracuję z  Centrum Medycznym  ANTRUM w Bytomiu. Systematycznie podnoszę swoje kwalifikacje uczestnicząc w warsztatach oraz konferencjach szkoleniowo-naukowych. W każdej z działalności zajmuję się pomocą psychologiczną, prowadzę psychoterapię indywidualną, par oraz psychoedukację i warsztaty rozwojowe.                        

W pracy psychoterapeutycznej pomagam osobom przeżywającym kryzysy i niepowodzenia życiowe, problemy emocjonalne, egzystencjalne, cierpiącym z powodu niepłodności, a także tym, którzy zainteresowani są własnym rozwojem dążąc do odnalezienia własnego potencjału i pełnego wykorzystania swoich zasobów.

Pracuję pod superwizją  Małgorzaty Mączki  z Instytutu Integralnej Psychoterapii Gestalt w Krakowie.

Psychoterapię rozumiem jako podróż w głąb siebie, głównym jej celem jest poszerzenie świadomości i integracja osobowości. Podróż ta jest zarazem fascynująca i trudna, ale to jedyny sposób na odzyskanie harmonii i szczęścia.

Copyright © Dagmara Mołczan
Projektowanie serwisów www